ג׳קי דונר

מייסדת ומנכ״לית

ג'קי הקימה את LawFlex כתשובה לשאיפתם של משרדי עו"ד להוזיל עלויות ולהבנה כי מודל הקריירה המשפטית המסורתי כבר לא עובד בעבורם.

לפני שהקימה את LawFlex, עבדה ג'קי כעו"ד מוסמכת באנגליה עבור משרד עורכי הדין ERM (במחלקה המסחרית) ולאחר מכן כחברה בצוות הלקוחות הפרטי של המשרד בכל הנוגע לתחום המשפט האנגלי.

ג'קי עבדה על עסקאות בפרופיל גבוה עבור לקוחות עסקיים במדד FTSE 100 ובמדד תל אביב 35, חברות אינטרנט וטכנולוגיה וכן גופים פיננסיים ובנקים. יתרה מזאת, לג'קי ניסיון רב בייעוץ ללקוחות פרטיים רבים (high net worth individualds) בנושאי תכנון נדל"ן והון פרטי.

לפני כן, עבדה ג'קי במחלקה העסקית של משרד עורכי הדין Freshfields Bruckhaus Deringer בלונדון, וכיועצת משפטית ב- Morgan Stanley וב- Fidelity International.

ג'קי הינה בעלת תואר שני מאוניברסיטת אוקספורד (Oxford University), תואר ראשון בהיסטוריה ויחסים בינלאומיים מ- London School of Economics ותואר ראשון בתקשורת ומדעי המדינה מאוניברסיטת תל אביב. היא מוסמכת כעו"ד בריטית והשלימה את ההתמחות המשפטית שלה ב- College of Law in London. בנוסף, ג'קי היא גם בעלת הסמכה מארגון STEP.