זהר פישר

יו״ר ומייסד

זהר הוא אחד היועצים המובילים והוותיקים בתחום הייעוץ האסטרטגי בשוק המשפטי בישראל, ובעל מוניטין של למעלה מעשור בתחום הפיתוח העסקי בעולם המשפט (Legal Marketing), תחום בו הוא נחשב לחלוץ בישראל.

במשך השנים, רכש זהר ניסיון וידע מקצועיים בליווי אישי ומקיף של עשרות משרדי עו"ד בישראל ובעולם, במטרה להסדיר תהליכים ארגוניים, בניית קמפיינים למיתוג, שיווק, רשתות חברתיות, אינטרנט ופיתוח מדיה.

זהר זוכה לשבחים רבים וידוע בתור – "הלוחש למשרדי עו"ד". בין היתר הוא מוביל מיזוגים בין משרדי עו"ד, יוזמות ייעוץ אסטרטגי רחבות היקף ותהליכי ליבה בשוק המשפט בישראל.

המומחיות הנרחבת שרכש, יחד עם הידע המקצועי הרחב שלו, מיקמו את זהר כמרצה מבוקש בתחום השיווק המשפטי (ליגל מרקטינג) בישראל, והוא מארגן ומעביר הרצאות וסמינרים בפורומים שונים, בדגש רב על כנסים מובילים של לשכת עורכי הדין וכן עבור סטודנטים באוניברסיטאות שונות. בהקשר הזה, הוא מרצה על מגוון רחב של נושאים הנוגעים לשיווק, מיתוג, ופיתוח עסקי של משרדי עו"ד.

קודם להקמת משרד רובוס אותו ייסד, עבד זהר מספר שנים כמנהל הפיתוח העסקי במשרד עורכי דין מהמובילים בישראל, ונחשב בין השחקנים המייסדים בתחום הייעוץ, השיווק, המיתוג והפיתוח העסקי בשוק המשפטי בישראל.

זהר משמש במספר תפקידים, ביניהם:

  • מייסד איגוד השיווק המשפטי הישראלי – ILMA – ארגון השיווק המשפטי בישראל המרכז את תחום השיווק המשפטי בישראל ומשמש כמדריך מקצועי.
  • נציג לשכת עורכי הדין בישראל בלשכת עורכי הדין בארה"ב.
  • מכהן כדירקטור וכדירקטור חיצוני במספר חברות.

זהר הינו בעל תואר ראשון במשפטים (LL.B) וממשל (BA) מהמרכז הבינתחומי הרצליה ותואר שני במדעי החברה למנהלים (MBA) בתכנית מנהיגות ציבורית ופוליטית מאוניברסיטת תל אביב.