עו"ד נטלי שיבאק

מנהלת פרויקטים ולקוחות

עו"ד נטלי שיבאק היא מנהלת פרויקטים ולקוחות ב- LawFlex. נטלי אחראית על כל ניהול מאגר עורכי הדין שלנו והיא הזרוע המקשרת בין עורכי הדין למשרדים ולחברות הגדולות במשק.

נטלי לקחה לידיה את תחום הגיוס וההשמה ומנהלת אותו במקצוענות חסרת פשרות, תוך שילוב עם אינטליגנציה רגשית ויצירתיות על מנת ליצור את ההתאמה הטובה ביותר. נטלי מאמינה בשקיפות וכנות, בצורך להבין לעומק את צרכי שני הצדדים ובחשיבה מחוץ לקופסא, והיא משלבת את תכונות אלו בתפקידה.  

נטלי מביאה עימה ל- LawFlex יכולות בינאישיות גבוהות, הבנה עסקית ותפעולית יוצאת דופן, היכרות מעמיקה וניסיון עשיר עם חברות וארגונים גדולים – כל זאת במטרה להביא לפתרון היעיל והאידאלי. היא אחראית על איתור וגיוס עורכי דין איכותיים מצד אחד והתאמתם המדויקת למשרדי עורכי דין גדולים או חברות גדולות במשק בקונסטלציה ובאופן הנדרשים.  

נטלי הצטרפה ל- LawFlex לאחר 3 שנים כעורכת דין במגזר הפרטי. נטלי עשתה את ההתמחות במשרד עורכי הדין – ברנע ושות' במחלקה המסחרית. לאחר הסמכתה כעורכת דין מן המניין ב- 2018, עבדה נטלי כעורכת דין באחד ממשרדי עורכי הדין הגדולים בישראל – גורניצקי ושות' במחלקת בנקאות ופיננסים והייתה חלק מפרויקט רחב היקף בהשתתפות משרדי עורכי דין בינלאומיים.  

נטלי בעלת תואר ראשון במשפטים (LL.B) במסלול האקדמי המכללה למנהל.