עולם חדש של משפט

.

חברת lawFlex מאפשרת למשרדי עורכי-דין מובילים מישראל ומרחבי העולם להסתייע בעורכי-דין איכותיים – ללא העלויות הגבוהות הנהוגות במשרדי עורכי הדין.

מי אנחנו

חברת lawflex היא ספקית מובילה של שירותי Legal Resourcing – שירותים משפטיים אלטרנטיביים (ALSP) הממוקמת בישראל ומספקת עורכי דין ישראלים וזרים למשרדי עו"ד באופן גמיש ובשכר טרחה נמוך בהרבה מהנהוג במשרדי עורכי הדין הבינלאומיים. 

עם צוות הולך וגדל של למעלה מ- 700 עורכי דין, lawflex מציעה דרך יעילה ואמינה להרחבה זמנית של נפח העבודה המשפטית של המשרד, זאת על ידי העסקת עורכי דין מנוסים ממגוון רחב של תחומי עיסוק לטווח זמן בינוני או קצר, או לכל אורך הזמן הנדרש כדי להשלים הפרויקט – או במטרה למלא צורך ספציפי. העיקרון מאחורי השיטה הוא פשוט: "עשה את מה שאתה עושה הכי טוב – ותן לאחרים לעשות את מה שהם עושים הכי טוב, ביעילות מרבית ובעלויות הנמוכות ביותר, הן עבורך והן עבור הלקוח".

חברת לאופלקס מביאה לידי ביטוי את היכולות הבלתי נדלות של הסקטור המשפטי האיכותי במדינת ישראל, ורותמת אותו בעבור משרדנובגרפים מעלה ניתן לראות את אחוז משרדי עורכי הדין והחברות המשתמשים כיום במיקור חוץ משפטי – כאשר המספר עולה משנה לשנה.
 
 
 

נשמח לסייע

.